poniedziałek, 24 lutego 2014

VI Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2014

Jako szkoła fotograficzna staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś związanego z fotografią. Oczywistą sprawą są wszelkie wystawy, wernisaże i inne wydarzenia stricte fotograficzne, ale staramy się również wychodzić poza te "łatwe do przewidzenia" ramy. 

Współpraca, którą udało nam się nawiązać z Halą Stulecia, dała nam właśnie taką możliwość - w dniach 7-9 lutego 2014 odbywała się tam szósta edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych. Każdego z tych trzech dni nasza słuchaczka, Dominika Podębska, prowadziła warsztaty z fotografii - główną tematyką była oczywiście fotografia krajobrazu, ale i również fotografia portretowa.To już drugi raz w tym roku, kiedy ktoś z naszych słuchaczy prowadzi warsztaty dla zainteresowanych fotografią osób spoza Szkoły (szlaki przetarł Daniel Goraj, o czym pisaliśmy przy okazji relacji z wymiany polsko-rosyjskiej) - Domka, jesteśmy z Ciebie dumni! :)

Jeżeli chcecie zobaczyć, jakie zdjęcia Dominika robi "na co dzień", zapraszamy do odwiedzenia (a najlepiej - polubienia ;)) jej fanpage'a - znajdziecie go TUTAJ.

tekst: Ania Nowacka / afa /  marketing
zdjęcia: Ania Jasińska / afa / II rok zaoczny

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.